Programul Simpozionului European de Limba JaponezA?

AZntre 25 AYi 27 august 2010 are loc la Palatul FacultA?A?ii de Drept Al 15-lea Simpozion European de LingvisticA? AYi Metodologia PredA?rii Limbii Japoneze, organizat de AsociaA?ia Profesorilor de Limba JaponezA? din Europa Ai??n colaborare cu AsociaA?ia Profesorilor de Limba JaponezA? din RomA?nia AYi Universitatea din BucureAYti. Maglia Kyrie Irving La acest simpozion sAi??nt aAYteptaA?i peste 150 de participanA?i din Japonia AYi Europa.

Ceremonia de deschidere a simpozionului va avea loc Ai??n Aula Magna, miercuri 25 august, Ai??ncepAi??nd cu ora 11:00 – la ceremonie vor participa Prof. dr. New Balance 247 homme Ioan PA?nzaru, Nike Free 5.0 Femme Rectorul UniversitA?A?ii din BucureAYti, Jordy Nelson Packers Jerseys E.S. oakley femme pas cher dl. Chaussures Asics Femme Natsuo Amemiya, NIKE AIR MAX ZERO QS

Ambasadorul Japoniei la BucureAYti, dl. Adidas Powerlift 3 Homme Yoshiyuki Nishizawa, Consilier Special al preAYedintelui Japan Foundation AYi dl. new balance soldes Hideki Kato, Seton Hall Pirates preAYedintele Tokyo Foundation.

Programul final al celor trei zile de simpozion poate fi vizualizat aici (Ai??n limba englezA?) AYi aici (Ai??n limba japonezA?).