Centrul de Studii Japoneze al UniversitA?A?ii din Bucuresti organizeazA? Simpozionul internaA?ional de Studii Japoneze ai???Center and Periphery in Japanese Cultureai???

Centrul de Studii Japoneze al UniversitA?A?ii din BucureAYti organizeazA? Ai??n perioada 5-7 martie 2016 a VI-a ediA?ie a Simpozionului internaA?ional de studii japoneze cu tema ai???Center and Periphery in Japanese Cultureai???. adidas zx flux pas cher kd for uk Simpozionul beneficiazCZ de sprijinul Japan Foundation.

Ceremonia de deschidere a simpozionului are loc sA?mbA?tA?, 5 martie 2016, la ora 9:45, Ai??n clA?direa FacultA?A?ii de Limbi AYi Literaturi StrA?ine a UniversitA?A?ii din BucureAYti din Str. nike air presto adidas gazelle soldes Adidas Yeezy 350 Homme Pitar MoAY nr. asics gel kayano dog rescue oakley ca nike air jordan 3 femme 7-13 (et. new balance outlet Adidas Zx Flux Femme Porte II). nike pas cher adidas tubular shadow femme La ceremonie va participa AYi E.S. new balance black Air Jordan 11 Retro dl Kisaburo Ishii, Ambasadorul Japoniei la BucureAYti. air jordan xx8 Air Jordan XX9 Domnia sa va susA?ine AYi prelegerea inauguralA? a simpozionului intitulatA? ai???Urban Policies in Japanai???

Alte douA? prelegeri plenare vor fi suA?inute de prof. nike pas cher 2017 Braxton Miller College Jerseys Simon Kaner (East Anglia University) AYi prof. nike huarache new balance 991 Jordan 12 Sale Mikio Nishioka (Doshisha University).

La simpozion participA? un mare numA?r de cercetA?tori Ai??n domeniul studiilor japoneze din Anglia, Australia, Belgia, Cehia, Finlanda, FranA?a, Italia, Japonia, Lituania, Noua ZeelandA?, Polonia, RomA?nia, Spania, Ungaria.