Stagiu de formare pentru profesorii de limba japonezA?

SecA?ia de japonezA? a UniversitA?A?ii din BucureAYti ai??i?? Ai??n calitate de membru al proiectului ai???Sakura Network” – organizeazA?, Chaussures adidas printr-un grant din partea Japan Foundation, louboutin soldes un Program de formare pentru profesorii de limba japonezA? din RomA?nia AYi Bulgaria. NIKE AIR ZOOM VOMERO 11 Training-ul se desfA?AYoarA? Ai??n perioada 2-3 februarie 2010, New Balance Baratas la Universitatea din BucureAYti.
Tema aleasA? pentru acest stagiu este Cursurile de japonezA? centrate pe situaA?ii de contact cu vorbitorii nativi AYi evaluarea competenA?elor orale.
Pentru acest program, nike air max thea donna profesorul invitat din Japonia este Prof. Nike Air Max 90 Femme LAi??opard Dr.