Prelegeri Ai??n domeniul lingvisticii japoneze

AZn ziua de 29 noiembrie profesorul Andrej Bekes de la Universitatea Tsukuba din Japonia va susA?ine la secA?ia de japonezA? a UniversitA?A?ii din BucureAYti (str. air jordan pour homme pas cher Adidas NMD Femme Pitar MoAY 7-13, adidas pas cher Nike Free Rn Flyknit Homme Laboratorul 1) douA? prelegeri Ai??n domeniul lingvisticii japoneze: ai???Empirical Approaches to Japanese Language Studiesai??? (orele 10:00-12:00) AYi ai???Internet Corpora as a Tool for Learning Japaneseai??? (orele 16:00-18:00).

Prof. new balance avis Andre Johnson Miami Jersey Andrej Bekes a fost AYeful Departamentului de Studii Asiatice AYi Africane al UniversitA?A?ii Ljubljana, asics tiger New Balance 999 femme iar Ai??n prezent predA? la prestigioasa universitate Tsukuba din Japonia. ugg grise Nate Solder Prof.