Concursul ai??zEducaA?ia A?ine AYi de mine AYi de tine!ai???

Echipa SusA?in EducaA?ia a pregA?tit pentru aceastA? primA?varA? o nouA? campanie, nike trainers sale care se adreseazA? liceenilor AYi studenA?ilor din toatA? A?ara.

AZn perioada 9-24 martie, Maglie Indiana Pacers elevii de liceu AYi studenA?ii se pot Ai??nscrie Ai??n concursul intitulat ai??zEducaA?ia tine AYi de mine AYi de tineai???. adidas zx flux cheap jordans uk Campania are un scop dublu. nike chaussure Air Jordan 9 (IX) Pe de o parte, Ai??AYi propune sA? strA?ngA? fonduri pentru proiectele educative ale dascA?lilor AYi educatorilor, fjallraven kanken backpack outlet propuse pe site-ul www.sustineducatia.ro. nike air max 90 Pe de altA? parte, doreAYte sA? le ofere tinerilor oportunitatea de a-AYi exersa calitA?A?ile de lideri AYi de a afla mai multe detalii despre cum funcA?ioneazA? procesul de fundraising.

Imediat dupA? Ai??nscriere, pe 28, 29 AYi 30 martie, Maglia Carmelo Anthony concurenA?ii vor beneficia de traininguri online, New Balance 515 homme susA?inute de specialiAYti Ai??n comunicare, asics gel quantum 360 mAi??skie management de proiect, voluntariat AYi fundraising.